PERFECTA 16 pack met wit bekabeld LCD bediendeel

Perfecta 16+-LCD+ANT+OPU4+Traf

Op = Op
Artikelnr: 104130

PERFECTA 32 pack met wit bekabeld LCD bediendeel

Perfecta 32+-LCD+ANT+OPU4+Traf

Op = Op
Artikelnr: 104140

PuriFog 1000ml navulling voor PuriFog 250/500

PuriFog 1000ml tank voor PuriFog 250/500/1500

Op = Op
Artikelnr: 104204

PuriFog 1000ml navulling voor PuriFog 250/500

Artikelnr
104204
 
Op voorraad

900-054-NL - Paxton PaxLock Pro - Euro profiel afdekplaat kit, 90-92mm

900-054-NL Net2 PaxLock Pro Euro profiel afdekpl kit 90-92

Op = Op
Artikelnr: 340307

010-029-NL - Paxton10 Bullet Varifocal 2.8-12mm Motorzoomlens, 8MP, incl. 128GB MicroSD kaart

010-029-NL Paxton10 Camera Bullet varifocal, 8MP

Op = Op
Artikelnr: 342101

010-372-NL - Paxton10 Mini Bullet 2.8mm vaste lens, 8MP, incl. 128GB MicroSD kaart

010-372-NL Paxton10 Camera Mini bullet 2.8mm, 8MP

Op = Op
Artikelnr: 342109

010-517-NL - Paxton10 Mini Dome 2.8mm vaste lens, 8MP, incl. 128GB MicroSD kaart

010-517-NL Paxton10 Camera Mini dome 2.8mm, 8MP

Op = Op
Artikelnr: 342114

5U8X10 Mini 9-24 VAC/VDC ruststroom met dagschootsignalering

5U8X10 Mini Ruststroom 9-24V ac/dc dagschootsign.

Op = Op
Artikelnr: 360065

Camerbehuizing met steun 300mm met 230VAC heater en 12VDC/2.1A voeding

Camerabehuizing 300mm 230VAC kabelmanagement/heatr/12V/2.1A

Op = Op
Artikelnr: 912930

Dahua PFS3228-24GT-360 24x PoE Gigabit Switch 360W incl. 2x SFP en 2x RJ45 Uplink

PFS3228-24GT-360 24xPoE+/Giga bit 2x RJ45 Uplink, 2xSFP 360W

Op = Op
Artikelnr: 962816

Dahua OTE103 Optische transmitter met FC port Singlemode fiber

OTE103 Optische transmitter met FC port Single-mode-fiber

Op = Op
Artikelnr: 963800

Dahua OTE103 Optische receiver met FC port Singlemode fiber

OTE103 Optische receiver met FC port Single-mode-fiber

OP = Op
Artikelnr: 963810

Dahua OTC102T Optische transmitter HDCVI met FC poort Single-mode

OTC102T Optische transm. HDCVI met FC poort Single-mode

Op = Op
Artikelnr: 963830

Informatie
DH-OTC102 Datasheet (232 KB)

Meer Details

Dahua OTC102R Optische receiver HDCVI met FC poort Single-mode

OTC102R Optische receiv. HDCVI met FC poort Single-mode

Op = Op
Artikelnr: 963840

Informatie
DH-OTC102 Datasheet (232 KB)

Meer Details

Dahua HDBW8242EP-Z4FR 2MP D/N IR Gezichtsherkenning 3-Axis Vandaal Dome 8-32mm Motorzoomlens

IPC-HDBW8242EP-Z4FR 2MP Face recognition Dome 8-32mm

Op = Op
Artikelnr: 965841

Informatie
Dahua HDBW8242E-Z4FR (827 KB)

Meer Details

Dahua BF2221-B3F4 Hybride Thermische AI Camera met openingshoek van 50.6 graden

TPC-BF2221-B3F4 Thermische AI Bullet Hybride 3,5mm/4mm

Op = Op
Artikelnr: 966712

Dahua HDBW5241EP-Z5E ePoE 2MP D/N IR 3-Axis Starlight WDR Vandaal Dome 7-35mm Motorzoomlens

IPC-HDBW5241EP-Z5E 2MP Dome 7-35mm Lens IR EPOE

Op = Op
Artikelnr: 967161

Dahua HDW8341X-3D Dual Lens People Count Camera 2.8mm

HDW8341X-3D 2.8mm people count

Op = Op
Artikelnr: 968102

Informatie
Dahua HDW8341X-3D (454 KB)

Meer Details

Dahua HDW8341X-3D Dual Lens People Count Camera 3.6mm

HDW8341X-3D 3.6mm people count

Op = Op
Artikelnr: 968103

Informatie
Dahua HDW8341X-3D (454 KB)

Meer Details

Hikvision DS-2DE2A204IW-DE3 2MP D/N Powered by DarkFighter IR WDR PTZ Binnentoepassing 4x Optische Zoom

DS-2DE2A204IW-DE3 2MP PTZ IR20m IP66 4X (2.8-12mm)

Op = Op
Artikelnr: 980066

Hikvision DS-PR1-60 Security Radar Detectiebereik 60m

DS-PR1-60 Radar 60 meter

Op = Op
Artikelnr: 980278

Hikvision DS-1618ZJ Korte Muurbeugel t.b.v. 4" Speeddome

DS-1618ZJ Muursteun 4" PT

Op = Op
Artikelnr: 980927

Informatie
Hikvision DS-1618ZJ (267 KB)

Meer Details

Hikvision DS-1272ZJ-110B Muurbeugel

DS-1272ZJ-110B Muursteun Vaste Dome

Op = Op
Artikelnr: 980928

Hikvision DS-1272ZJ-110B Muurbeugel

Artikelnr
980928
 
Op voorraad